Przyciski   Pady   Switche   Interface   Adaptacja zabawek   TimeSter   Pozostałe   Sklep i ceny   Kontakt   Do pobrania   Tomek

Zdjęcie Artykuł Opis
RAP
Przenośny głośnik do nagrywania i odtwarzania komunikatów
Głośniczek zasilany 4 bateriami AAA lub ze złącza USB komputera (kabelek w zestawie). Nagrywamy komunikat przyciskając ten mały przycisk z przodu obudowy i mówimy do "głośniczka czarnego". Do wejścia jack podłączmy dowolny switch po jego naciśnięciu nagranie zostanie odtworzone z "głośniczka czerwonego". RAP posiada dwa wejścia jack. Switch podłączony do jednego z gniazd po naciśnięciu odtworzy cały nagrany komunikat a switch podłączony do gniazda drugiego będzie odtwarzał komunikat tak długo jak naciśnięty jest switch. Długość komunikatu około 10 sekund. Tryb odtwarzania tak długo jak wciśnięty jest switch świetnie nadaje się do "skanowania głosowego". Nagrywamy przykładowy komunikat:

TAK [Pauza] NIE [Puza] JESZCZE [Pauza] DOŚĆ

Dziecko trzyma wciśnięty switch tak długo aż usłyszy właściwe słowo po czym puszcza switch.
GOGLE DO
TERAPII WZROKU
Gogle do terapii wzroku. Artykuł na ich temat można przeczytać TUTAJ
GNIAZDO
RADIOWE
Gniazdo radiowe współpracujące z naszymi interface. W zestawach TimeSter BoxSter w komplecie znajduje się jedno gniazdo radiowe. Interface te obsługują większą ilość gniazd i można je dokupić jako osobne akcesorium. Interface MonKey oraz SimpleRF również obsługuje ten typ gniazda.

   © PelCom 2023