Przyciski   Pady   Switche   Interface   Adaptacja zabawek   TimeSter   Pozostałe   Sklep i ceny   Kontakt   Do pobrania   Tomek

Zdjęcie Artykuł Opis
Switch
WĄS/NALEPKA
Switch ze standardowym wyjściem jack 3.5mm zasilany bateriami 3 x AA. Switch reaguje na zbliżenie dowolnej części ciała (ręka, stopa, policzek, czoło itd.) do anteny. Zasadę użycia i działanie przedstawia ARTYKUŁ z Michałkiem któremu serdecznie dziękujemy za bycie naszym modelem

Switch w składa się z 3 elementów. Częsci głównej z bateriami i elektroniką do której dołączamy w zależności od potrzeb: antenę lub krokodylek. Antenę wyginamy tak aby pacjent był ją w stanie dotknąć wybraną częścią ciała. Krokodylek służy do przypięcia "nalepki" którą przyklejamy na dowolną niemetalową powierzchnię np. zagłówek wózka. Dotknięcie tej " nalepki" aktywuje switch.

UWAGA: Na filmie prezentowana jest poprzednia wersja przełącznika gdzie można było dokonać zmiany trybu za pomocą przycisku na obudowie. Obecnie moduły dualne są niedostępne.

ZOBACZ_FILM_1        ZOBACZ_FILM_2

Filmy z Michałem w trakcie testowania Wąsa:

FILM_1   FILM_2   FILM_3   FILM_4   FILM_5   FILM_6   FILM_7   FILM_8   FILM_9   FILM_10
Pad
MINI
Mleńki switch zbliżeniowy (wielkość wtyku USB-A), który możemy uruchamiać na wiele sposobów. Możemy przykleić go np. do kciuka i uruchamiać małym ruchem palca wskazującego (chwyt pęsetkowy). Brak jakichkolwiek części mechanicznych sprawia, że jest bardzo nizawodny. Zintegrowany z centralką sterującą do której należy włożyć baterie 3 x AA. Załączenie czujnika sygnalizowane jest zapaleniem się wbudowanej w jego strukturę diody LED.

UWAGA: Na filmie prezentowana jest poprzednia wersja przełącznika gdzie można było dokonać zmiany trybu za pomocą przycisku na obudowie. Obecnie moduły dualne są niedostępne.

ZOBACZ FILM

   © PelCom 2023